Uwaga!
Od 17.10.20 do odwołania wszelkie promocje, pakiety do wizyt oraz zniżki dotyczące punktu pobrań zostają zawieszone.

Wielkopolskie Centrum Medyczne

eskulap-premium.pl

Wielkopolskie Centrum Medyczne Eskulap Premium mieści się w Mosinie, miejscowości leżącej w centralnej części Wielkopolskiego Parku Narodowego w pobliżu Poznania. Jest to obszar ze ścisłymi rezerwatami przyrody, tzw. “płuca Poznania”.
(pl.wikipedia.org/wiki/Wielkopolski_Park_Narodowy)

Eskulap Premium położony jest przy ulicy Wawrzyniaka 13. Jest to główna ulica w Mosinie prowadząca do nowego ronda od skrzyżowania z ulicą Śremską a równocześnie jest to spokojne i zaciszne miejsce z dostępem zarówno od strony Wawrzyniaka jak i ul. Dworcowej.
Dla przyjezdnych pacjentów przygotowano miejsca parkingowe przed frontem oraz na tyłach budynku (dojazd od wspomnianej ulicy Dworcowej).
(www.google.pl/maps/place/Eskulap+Premium)

Położenie Wielkopolskiego Centrum Medycznego Eskulap Premium umożliwia bardzo dobry dojazd wszystkimi środkami publicznej komunikacji i oczywiście prywatnej. W najbliższym sąsiedztwie położony jest dworzec kolejowy PKP oraz przystanki linii autobusowej łączącej Mosinę z Poznaniem, Stęszewem, Śremem i Czempiniem.

Wielkopolskie Centrum Medyczne Eskulap Premium istnieje od 2000 roku a od 2013 roku w nowej dwukondygnacyjnej siedzibie o powierzchni 400 m.kw. składającej się z zespołu 13 specjalistycznych gabinetów lekarskich i stomatologicznych, pracowni diagnostycznych, punktu pobrań i Kliniki Urody. W budynku swoją siedzibę ma również Centrum Medycyny Regeneracyjnej i Laserowej MedicaLaser.

Wielkopolskie Centrum Medyczne Eskulap Premium zostało zaprojektowane i wybudowane zgodnie z obowiązującymi wymogami Unii Europejskiej dotyczącymi placówek ochrony zdrowia.
Eskulap Premium prezentuje najnowszą architekturę i stylowy design. Nasze gabinety są dostosowane dla potrzeb wszystkich Pacjentów, tych najmłodszych oraz znacznie starszych. Podczas wizyty Pacjent czuje się swobodnie i bez skrępowania.
Centrum posiada 2 niezależne wejścia dla pacjentów oraz windę dostosowaną dla osób z ograniczoną możliwością poruszania się.

Jest pierwszą i jedyną placówką w Mosinie która nie przedstawia oferty kontraktowej związanej z NFZ. Stawiamy na jakość i doświadczenie naszej specjalistycznej kadry.

Wielkopolskie Centrum Medyczne Eskulap Premium bezpośrednio zrzesza i współpracuje z 25 specjalistami w tym 3 specjalistami stomatologii i specjalistą ortodontą.

Centrum uruchomiło szeroko wyspecjalizowane pracownie diagnostyczne.
Powstała Pracownia Diagnostyki Kardiologicznej, Pracownia Okulistyczna, Pracownia Radiologiczna, Pracownia Ortopedyczna, Pracownia Ginekologiczna, Pracownia Chirurgiczna, Pracownia Urologiczna.

W naszych pracowniach przeprowadzane są nieinwazyjne badania Pacjenta:

 • w Pracowni Diagnostyki Kardiologicznej – Echo Serca, Holter EKG, Holter Ciśnieniowy, Próby wysiłkowe na bieżni (EKG wysiłkowe), EKG spoczynkowe
 • w Pracowni Okulistycznej – badanie dna oka, badanie ostrości wzroku, Pomiar ciśnienia wewnątrzgałkowego metodą aplanacyjną, Badanie w lampie szczelinowej, pachymetria – badanie centralnej grubości rogówki,
 • w Pracowni Radiologicznej – badania ultrasonograficzne: USG Brzucha w tym: trzustki, wątroby, pęcherzyka żółciowego, dróg żółciowych, śledziony, USG tarczycy, USG nerek
 • w Pracowni Ortopedycznej – badania ultrasonograficzne: badanie bioderek niemowląt (stawów biodrowych), USG Barku, USG kolana, USG stawu skokowego i stopy.
 • w Pracowni Ginekologicznej – badania połówkowe 3D / 4D DVD, Kardiotokografia KTG (badanie KTG monitorowanie akcji serca płodu), USG piersi, USG ginekologiczne (USG narządu rodnego, dopochwowe)
 • w Pracowni Chirurgicznej – badania ultrasonograficzne: USG naczyń krwionośnych (Doppler), USG tarczycy, USG brzucha w tym: trzustki, wątroby, pęcherzyka żółciowego, dróg żółciowych, śledziony, nerek i innych
 • w Pracowni Urologicznej – badania ultrasonograficzne: USG moszny (jąder, jądra, najądrzy), USG prostaty przez powłoki brzuszne

    

Pracownie wyposażone są w najnowocześniejszy sprzęt i gwarantują najwyższą jakość usług w badaniach diagnostycznych i leczeniu pacjenta.

W Eskulap Premium pacjenci są przyjmowani także w poradniach i gabinetach specjalistycznych:

    

Wielkopolskie Centrum Medyczne Eskulap Premium jest prekursorem programu Wzorcowa Wizyta Kardiologiczna “Profesjonalna Pomoc Potrzebującemu Pacjentowi” 4xP, co umożliwia pacjentom korzystanie z usług medycznych w komfortowych warunkach z zapewniem maksymalnego bezpieczeństwa.

Eskulap Premium regularnie wprowadza najnowsze dokonania w dziedzinie medycyny.
W najbliższym czasie Wielkopolskie Centrum Medyczne Eskulap Premium powiększy się o pracownię pozyskiwania komórek macierzystych z tłuszczu których zastosowanie będzie miało miejsce w ortopedii i kosmetologii. Już dzisiaj umożliwiamy … terapii PRP (ostrzykiwania osoczem bogatopłytkowym) w ortopedii i kosmetologii.

JAKOŚĆ TRADYCJA DOŚWIADCZENIE

Zapewniamy wysoką jakość usług:

 • czynne od poniedziałku do piątku od 8.00 do 22.00 oraz w wybrane soboty
 • termin wizyty może zostać umówiony telefonicznie, drogą mailową lub osobiście w dogodnym dla Państwa terminie
 • brak kolejek – nowa jakość obsługi pacjenta
 • czeka na Państwa kompetentny i przyjazny zespół specjalistów
 • nowoczesne zaplecze diagnostyczne (4 nowoczesne aparaty USG, punkt pobrań, specjalistyczne pracownie diagnostyczne ze sprzętem klinicznym!)
 • wygodny dojazd komunikacją publiczną oraz prywatną, parking przed frontem oraz na tyłach budynku

    

W pakiecie taniej

BADANIA LABORATORYJNE W CENIE WIZYTY

Taniej w pakiecie. Badania laboratoryjne w cenie wizyty.
Wykonane przed wizytą, wspomagają diagnozę oraz pracę specjalisty z pacjentem.
Dysponujemy zapleczem laboratoryjnym z szeroką ofertą analiz także wysokospecjalistycznych.
Zapewniamy bezbolesne i profesjonalne pobranie przez ratownika medycznego (ratownik przy pomocy lampy VEINLITE podświetli, znajdzie i wybierze najlepszą żyłę dla profesjonalnego, bezbolesnego wkłucia).

W pakiecie taniej

WIZYTA

Przeprowadzona z najwyższą starannością, z zastosowaniem
nowoczesnych materiałów i urządzeń oraz
zaplanowana we wcześniej ustalonym, dogodnym dla Państwa terminie.
Termin wizyty może zostać umówiony telefonicznie, drogą mailową lub osobiście.

W pakiecie taniej

NASZ ZESPÓŁ SPECJALISTÓW

Czeka na Państwa kompetentny i przyjazny zespół specjalistów.
Współpracujemy z wysokiej klasy specjalistami z wielu dziedzin medycyny.

W pakiecie taniej

GWARANCJA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI USŁUG

Gwarancja profesjonalnej obsługi pacjenta poprzez rejestrację, potwierdzenie wizyty,
bezpieczne i bezbolesne wykonanie badań laboratoryjnych
oraz przeprowadzone z najwyższą staranności wizyty przez specjalistę
i personel medyczny Eskulap-Premium.

W pakiecie taniej

100% ESKULAP

Najnowocześniejszy sprzęt oraz najwyższa jakość usług w badaniach diagnostycznych
i leczeniu pacjenta. Wykonujemy badania ultrasonograficzne, echokardiograficzne,
badanie elektrokardiograficzne, bogaty zakres badań okulistycznych.
Położyliśmy nacisk na wyposażenie naszego Centrum w aparaturę na najwyższym
światowym poziomie.
Umożliwiamy korzystanie z usług medycznych w komfortowych warunkach
oraz zapewniamy maksymalne bezpieczeństwo.


Ta strona była oglądana 17 683 razy