Nowe zasady funkcjonowania Eskulap-Premium w Mosinie w związku ogłoszonym stanem epidemii  koronawirus Covid-19

Eskulap, Wawrzyniaka 13, Mosina, koronawirus Covid-19, informacje dla pacjentów! Tel. 888 999 699

Uwaga!
Od 17.10.20 do odwołania wszelkie promocje, pakiety do wizyt oraz zniżki dotyczące punktu pobrań zostają zawieszone.

Przychodnia specjalistyczna, klinika Eskulap-Premium w Mosinie wprowadziła zabezpieczenia dla wszystkich pacjentów i pracowników (lekarzy i personel medyczny). Dokładamy wszelkich starań aby zapewnić wszystkim przebywającym w Eskulapie bezpieczeństwo i zdrowie oraz umożliwić konsultacje lekarskie. Od pierwszego dnia ogłoszenia zagrożenia epidemiologicznego nasze koncentracja skupiła się na biernym i czynnym zabezpieczeniu wszystkich osób znajdujących się w naszym budynku. Dzisiaj możemy przedstawić wszystkie wprowadzone procedury dotyczące wspólnego bezpieczeństwa.
 1. Wejście do budynku tylko po uprzednim telefonie dla osób umówionych do specjalisty (bez osób towarzyszących)
 2. W budynku zostały utworzone tylko dwie strefy: parter (osobne wejście) i piętro (osobne wejście) umożliwiające bezpieczną pracę tylko po jednym specjaliście na strefę.
 3. Do każdej ze stref wpuszczana jest tylko jedna osoba. Po jej wejściu do gabinetu, kolejny pacjent może wejść do poczekalni.
 4. Każdy pacjent przy wejściu, po zdezynfekowaniu dłoni otrzymuje jednorazową maseczkę i jednorazowe rękawiczki. W takim ubiorze pacjent pozostaje przez cały czas. Nie dotyczy pacjentów stomatologicznych, którzy otrzymują dwie maseczki, drugą na wyjście z gabinetu.
  eskulap pediatra mosina koronawirus
 5. Każdy z lekarzy używa tylko jednorazowych strojów, nakrycia głowy, okularów i jednorazowej maseczki. W ginekologii, kardiologii dziecięcej, w każdej specjalności dla pacjenta powyżej 60 roku życia – lekarz ubiera dodatkowy jednorazowy strój.
  Ginekolog Eskulap Mosina koronawirus przychodnia
 6. Każdy gabinet wyposażony jest w przepływową lampę UV C niszczącą wirusy dedykowaną do dużych powierzchni, dzięki temu możemy oczyszczać 220m3/h lub zwielokrotnić wyjaławiania powietrza w gabinecie. Podobny sprzęt funkcjonuje w poczekalniach.
 7. Każdy z gabinetów, korytarze, toalety i poczekalnie oprócz standardowej dezynfekcji środkami chemicznymi, podlega obróbce termicznej każdego zakamarku – przemysłową parownicą wytwarzającą suchą parę o temperaturze 180 st C i ciśnieniu 8 bar. Również pomiędzy pacjentami, dokonywana jest dezynfekcja gabinetu.
  Eskulap Mosina gabinety dezynfekcja koronawirus
 8. I tak, w dolnej strefie będzie pełnił dyżur: ortopeda, kardiolog dziecięcy, kardiolog dla dorosłych, pediatra nefrolog i punkt pobrań Alab. Wymiennie wg procedur.
  eskulap ortopeda mosina koronawirus
  Punkt pobrań, Mosina, Alab, koronawirus, epidemia, czynny
 9. Punkt pobrań pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 10:00 oraz I i III sobotę miesiąca w godzinach 8:00 – 10:00. W tym przypadku również obowiązują zasady zabezpieczenia nas i pacjenta przez jednorazowe bariery ochronne dla każdego pacjenta i osobę pobierająca materiał do badania. Do badania, wpuszczana jest tylko jedna osoba. Więcej na temat Laboratorium i badań na obecność korona wirusa w następnych postach.
  Punkt pobrań, laboratorium, Mosina, korownawirus, epidemia
 10. Górna strefa przeznaczona jest dla stomatologii, ginekologii i pojedynczych przypadków pozostałych specjalizacji. Te wszystkie drakońskie zasady, niczym nie uzasadnione ekonomicznie, mają na celu wspólne bezpieczeństwo.

eskulap chirurg mosina dettloff koronawirus

eskulap mosina ginekolog koronawirus

Dziękujemy lekarzom oraz wszystkim współpracownikom za zaangażowanie i pracę w tym trudnym czasie!

Lewandowski, ortopeda, Mosina, Eskulap, Wawrzyniaka, koronawirus, przyjmuje, przychodnia

Eskulap Mosina Wawrzyniaka Rehabilitacja Sip

Eskulap Mosina rejestracja koronawirus przychodnia

eskulap koronawirus mosina rejestracja przychodnia ne telefonu

eskulap koronawirus mosina przychodnia rejestracja

STOMATOLOGIA

To najbardziej narażona grupa lekarzy i pacjentów. Na ten dział przeznaczyliśmy największe środki i sporządziliśmy procedury z rodem szpitala zakaźnego!

Stomatolog, dentysta, Mosina, koronawirus, przyjmuje, epidemia
W całym budynku Eskulap- Premium działa 24h/dobę wentylacja z rekuperacją, która nie mieszając powietrza brudnego z czystym kilka razy na godzinę wymienia całe powietrze w budynku. Dodatkowo w gabinetach stomatologicznych zostały zainstalowane potężne lampy UV C w kanałach nawiewowych, które wyjaławiają powietrze z bakterii, wirusów i roztoczy.
Oprócz lamp w wentylacji, cały czas działa przepływowa lampa UV C.
Do tej porty udało się nam stworzyć bezpieczną procedurę dla pacjentów chirurgicznych bez użycia urządzeń rotacyjnych.

Stomatolog Dentysta Mosina koronawirus
Lekarz i asystentka do każdego pacjenta przebiera się od stóp do głów. Czepek, specjalna maseczka uszczelniająca połączenie z fartuchem ochronnym, maska zakrywająca przednia cześć głowy, ochraniacze na obuwie i rękawiczki. Gabinet po każdym pacjencie podlega całkowitej dezynfekcji chemicznej, włącznie z dezynfekcją parową. Zostały wydłużone wizyty i przerwy pomiędzy nimi. Te zabiegi skutecznie zabezpieczają każdego pacjenta i lekarza. PROBLEM, nad którym pracujemy, dotyczy leczenia zachowawczego i endodontycznego z użyciem turbin chłodzonych wodą, rozpylających sprej na dużą odległość.

eskulap dentysta Dorota Grzywacz koronawirus
Jesteśmy w trakcie zakupu specjalistycznych masek z respiratorem podających powietrze do maski po przejściu przez filtr P3 zatrzymujący wirusy dla lekarza i asystentki. Koszt to ok 20.000 zł, więc w ciągu dnia tylko jeden zespół będzie mógł przyjmować pacjentów na leczenie. Dodatkowo zostaną zainstalowane wyciągi ssące, których zadaniem będzie odprowadzenie spreju na zewnątrz.
Dla lekarza i asystentki zostały przygotowane specjalne, grube jednorazowe kombinezony.
Od 7 kwietnia wprowadzamy wspomniane procedury. Jeżeli próby wypadną pozytywnie, po Świętach zaczniemy przyjmować pacjentów zachowawczych w ograniczonym wymiarze.


Ta strona była oglądana 8 043 razy